Shaft-‘Burner’

Aletli jimlastiği ulaşıma taşıyın.Shaft Burner adında geçtiği gibi yağ yakıcıdır.Spor ve ulaşımı birleştirmek isteyenler için üretildi.Pandemi şartlarında açık alanlara sporu götürün.

Tasarımsal yapısı sağlam gövde yapısı sayesinde uzun ömürlüdür ve taşımalar için katlanabilir.Shaft Burner eliptik bisikletin kara yoluna uyarlanmış halidir.Ayrıca size universal home trainer bisiklet istasyonu kullanımı ile kapalı mekanda da antreman imkanı sağlar.Bu cihaz hakkını veren kullanıcılar için iyi bir spor ve eğlence aracıdır.

Sahip olduğu vites seçenekleri (10 ve 18 vites ) değişken yol koşullarında bedeninizi dilediğiniz kadar yormanıza olanak sağlar .Tüm gövde ve boyası vucut terindeki tuza dayanacak şekilde üretilmektedir.Universal bisiklet bakım prosedürüne tabidir.Yerden yüksek yapısı sayesinde park,asvalt, bozuyuk yollar , koşu parkurları, orman yolları vb bir çok alanda kullanılabilir.Ayrıca bisiklet cocuk koltuğu uygulaması ile değerli küçük dostumuzun size eşlik etmesinde fırsat sunar.

Direksiyon sistemi ,genel tasarımı kendine özgüdür ve tescillidir.Shaft Burner hareket ederken ağırlığınızı verdiğiniz yöne doğru ağırlığınızı verme oranınız kadar dönüş yapar.

Ön göğüse çok amaçlı olarak havlu ve eşya için sepet yerleştirilmiştir.Aydınlatma ekipmanları sürüşe duyarlıdır dönülen yöne döner , vites kolları ve fren kullanım sırasında ritmi bozmayacak şekilde konumlandırılmıştır.Ayrıca yoğun zorlamardan ötürü ana gövde yük altında esnemeyecek şekilde üretilmektedir.Ön lastikler 10 vites seçeneğinde 16 jant iç lastikli ,18 vites seçeneğinde tubeless 16 jant lastiklidir.Bozuk yol kullanımlarında yoldan gelen tepki kuvetini azaltmak adına arka amotisöre sahiptir.

Shaft Burner hangi kasları çalıştırır ne işe yarar ?

  • Quadriceps kasları,
  • Triceps,biceps kasları
  • Kardiovasküler sistem
  • Yağ yakımı

Lütfen Shaft Burner ne kadar iyi olursa olsun ,vucut kondisyonunuzu artırmak ve yağ yakabilmek için düzenli cihaz kullanımı ve beslenme alışkanlığınızı değiştirmenizin 1.ana faktör olaması gerektiğini unutmayınız.

  • Sırt Kasları
  • Göğüz kasları
  • Baldır kasları
  • Üst bacak ve kalça kasları