Shaft ‘Mechanıc’

Mechanic ile tanışın ;sürdürülebilir kullanıma göre tasarlandı ,yapısı onun filimlerden fırlamışcasına dikkat çekmesine sebeb oluyor.Mechanic üzerinde görülen kaplama paslanmaya karşı dayanıklı yüzey üzerine akrilik polyester halattır.Bu yüzden modern görünümün yanında retro ve sıradışı olmaktadır. Mechanic için , tasarım ve rengin mükembel kombinasyonu her zaman , zamanın hem gerisine hemde ilerisine hitap ediyor.

Çalınmalara karşı gidon üzerindeki sökülebilir kablolu veya kablosuz şarj modülü ile telefonunuz şarjsız kalmasın.

Shaft -Balance modeli bıraktığınızda düz zeminde dengede dururken mechanic durmaz denge özelliği yoktur.Aracın park hali sola yatık bir biçimdedir,ancak lastik ölçüsü balance modeline göre daha küçük olduğundan manevra kabiliyeti daha fazladır .Kullanıcı kendi ağırlığı ile dengede kalmak için ağırlık merkezi noktasını bulur .Ortalama bir yetişkin insanın tam anlamıyla sürüş mantığına alışması ortalama 3 gündür.

18X8.5-8 inç lastikleri ile sert hafif yumuşak tüm zeminlere uyum sağlayın , 6 katlı dayanıklı tubeless lastikler otomotiv ürünüdür ve çok yüksek kullanım ömrüne sahiptir,ayrıca büyük ve geniş lastik yapısından ötürü ince tekerli scooterlara göre daha az yol titreşimi kullanıcıya aktarılır .

Tüm mekanik aksamlar heavy duty ‘ağır hizmet ‘ tipi olacak şekilde üretilir .Orta konsol kısmında belirtilen yüksekliği aşmadığınız sürece zemin sert olmak koşulu ile şehir içi yaklaşık 7 yüksekliğinde su birikintilerinden geçebilirsiniz.

Üretim sonunda ölçülen hız değerleri 35-45 km/h yol kullanıcı ağırlığı durumuna göre değişmektedir hız sınırı kaldırılmamış cihazlar %20’e yakın uzun yokuşları çıkabilmektedir ,ancak kanunlar gereği her ürünün hız değeri sınırlandırılır.Bu durum cihaz potansiyelini kısıtlasa da güvenli sürüşü arttırır.Kullanıcı tarafından yapılan hız sınırını kaldıracak tüm müdahaleler tüm garanti şartlarını ortadan kaldırır.

Sıradışı direksiyon yapısından ötürü hızlandıkça direksiyonu sertleşir , Ülkemizde yollar sağ taraf sistemine uyduğundan cihaza biniş ve inişler cihaz solunuzda kalacak şekildedir.

Genel taşıma amaçlı olarak direksiyonu katlanabilmektedir

Cihaz katlandığında 50cmx50cm*1630 cm gibi hayali bir diktörtgenin kapladığı alanı kaplamaktadır.

Yüksek adetli siparişlerde özel renk çalışılabilir.Favori renkleri Gece siyahı ve metal gridir.

Aşağıda sağda görülen ürün gri renginin 3 tonlarına ve siyah trimlere sahiptir.Fotograflarda çamurlukları takılmamıştır.